SORULAR / CEVAPLAR

Kamyonet tentesi ve Özellikler

Kamyonet tentesi nedir ? Kamyonet tentesi  içerisinde  taşınan ürünlerin korunması ve dış etkenlerden muhafaza edilmesini sağlar.

Kamyonet tentesi  ve Özellikleri nedir ?                  

Yurt için de nakliyat hizmetlerinin en önemli taşıma araçlarında biri olan kamyonetlerdir. Kamyonet taşıma diğer nakliyat araçlarına nazaran biraz daha kıymetlidir Bu sebep den dolayı tır brandalarının sürüş güvenliği ve taşınan ürünün dış etkenlerde muhafazasında oldukça mühimdir. Kamyonet brandası kalitesi ve işçiliği de çok önemlidir bunlar ürünün korunmasında büyük etken taşır. Yaptığımız kamyonet brandasının  rengini, yazısını müşterilerimizin isteği doğrultusunda en iyi şekilde yapıyoruz, Biz Metin İş Branda olarak yılların verdiği ve bizim elde ettiğimiz tecrübeyle hem yerli hem de Avrupa brandalarımızla hizmet vermekteyiz, taşınan ürünün korunmasında hizmet kalitemizin farkını anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güneşin zararlı ışınları tente brandaları üzerinde zamanla sararma ve solma yapmaktadır. Bu sıkıntıyı engellemek için tentelerde kullandığımız brandalar UV katkılıdır.

Güneş tentede renk değişimi dışında zamanla yüzeyde dökülmede yapmaktadır.

Kamyonet tentesi ; Kamyonet üzerinizdeki ürünlerinizi güvenle taşımak için gerekli yollardan birisidir. Ürününüzü kar , yağmur , rüzgar gibi doğa şartlarından etkilenmesini engeller.

Kamyonet tentelerinde geniş renk yelpazemiz bulunmaktadır. Gri , mavi , yeşil , kırmızı , beyaz gibi ana renkler kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz tentelerde daha çok gri renk kullanmaktadır. Gri renk kiri , lekeyi az gösterdiği için müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Tentelerde beyaz branda üzerine UV baskı yapılarak firmaların firmaların reklamına katkı sağlamaktadır.