SORULAR / CEVAPLAR

Araç ruhsatına üstyapı sistemi ( tente )  nasıl işletilir ?

Ruhsata tente işletme fiyatları ?

1) Metiniş Tente üstyapı sistemi olan kamyonet tentesi montaj işleminizi tamamlar.Ve tadilat projesini tarafınıza teslim eder teslim alınan projenin 30 gün geçerliliği olup cezalı duruma düşülmemesi için 30 gün içerisinde muayene ve ruhsat işlemlerinin tamamlanmış olması gereklidir

2) TÜVTÜRK ( www.tuvturk.com.tr ) web sitesinden veya 0850 222 8888 nolu telefondan genel muayene randevusu alınır.

3) Metin İş Tente’nin yaptığı proje ile birlikte araç randevu tarihi ve saatinde muayene istasyonuna gider ve belirtilen muayene harç ücretini ödeyerek Metin iş Tente’nin yaptığı proje gişe görevlisine teslim edilecek.

4) TÜVTÜRK Muayenesinden geçen araç görevli tarafından size teslim edilirken vermiş olduğunuz proje ve muayene onay raporu tarafınıza geri teslim edililir.

5)Bu aşamadan sonra  herhangi bir  Noter‘e gidilerek. ruhsat ve TÜVTÜRK’ün size vermiş olduğu proje ve onay raporunu noter görevlisine teslim edelecek

6) Noter tarafından proje evrakları alınır , noter ücreti ödendikten sonra yeni ruhsat araç sahibine teslim edilir. Teslim eden ruhsatta brandalı yazmasına dikkat ediniz.

İstanbul da ki Noter adresleri için Tıklayınız.

Kamyonet tentesi ve Özellikler

Kamyonet tentesi nedir ? Kamyonet tentesi  içerisinde  taşınan ürünlerin korunması ve dış etkenlerden muhafaza edilmesini sağlar.

Kamyonet tentesi  ve Özellikleri nedir ?                  

Yurt için de nakliyat hizmetlerinin en önemli taşıma araçlarında biri olan kamyonetlerdir. Kamyonet taşıma diğer nakliyat araçlarına nazaran biraz daha kıymetlidir Bu sebep den dolayı tır brandalarının sürüş güvenliği ve taşınan ürünün dış etkenlerde muhafazasında oldukça mühimdir. Kamyonet brandası kalitesi ve işçiliği de çok önemlidir bunlar ürünün korunmasında büyük etken taşır. Yaptığımız kamyonet brandasının  rengini, yazısını müşterilerimizin isteği doğrultusunda en iyi şekilde yapıyoruz, Biz Metin İş Branda olarak yılların verdiği ve bizim elde ettiğimiz tecrübeyle hem yerli hem de Avrupa brandalarımızla hizmet vermekteyiz, taşınan ürünün korunmasında hizmet kalitemizin farkını anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güneşin zararlı ışınları tente brandaları üzerinde zamanla sararma ve solma yapmaktadır. Bu sıkıntıyı engellemek için tentelerde kullandığımız brandalar UV katkılıdır.

Güneş tentede renk değişimi dışında zamanla yüzeyde dökülmede yapmaktadır.

Kamyonet tentesi ; Kamyonet üzerinizdeki ürünlerinizi güvenle taşımak için gerekli yollardan birisidir. Ürününüzü kar , yağmur , rüzgar gibi doğa şartlarından etkilenmesini engeller.

Kamyonet tentelerinde geniş renk yelpazemiz bulunmaktadır. Gri , mavi , yeşil , kırmızı , beyaz gibi ana renkler kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz tentelerde daha çok gri renk kullanmaktadır. Gri renk kiri , lekeyi az gösterdiği için müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Tentelerde beyaz branda üzerine UV baskı yapılarak firmaların firmaların reklamına katkı sağlamaktadır.